STANICE ECOFLOW RIVER 2

  • STANICE ECOFLOW RIVER 2
  • STANICE ECOFLOW RIVER 2
  • STANICE ECOFLOW RIVER 2
  • STANICE ECOFLOW RIVER 2

Lehká bateriová stanice s menší kapacitou, pro přístroje s menším odběrem, jako jsou notebooky, TV, osvětlení atd. Vhodná pro pohodový kempink apod. MOŽNOST DOBÍJENÍ SOLÁRNÍMI PANELY.

Produktový kód:
75
Dostupnost:
Na dotaz
Cena: 7 490 Kč
6 190 Kč bez DPH
+

Popis produktu

ECOFLOW RIVER 2

 

Nabito z 0 na 100% za pouhých 60 minut.
S ultra rychlým šedesátiminutovým nabíjením budete vždy připraveni na další cestu. RIVER 2 dobijete ze sítě z 0 na 100% za pouhou hodinu. Jedná se o až 5x rychlejší dobíjení, než naleznete u konkurenčních stanic, a o 38% rychlejší dobíjení oproti první generaci RIVER.

 


Bezpečné a spolehlivé. Na 10 let dopředu.
S životností 3000+ plných cyklů můžete RIVER 2 používat denně 10 let. Nová generace LFP akumulátorů nenabízí pouze delší životnost. Akumulátory jsou spolehlivější a bezpečnější, dokonce při vysokých provozních teplotách. Na RIVER 2 nabízíme jednu z nejdelších záruk v segmentu bateriových stanic – RIVER 2 můžete provozovat s absolutním klidem 5 let.


Nabíjení bez omezení.
Se čtyřmi možnostmi dobíjení máte jistotu, že RIVER 2 budete schopni dobít kdekoliv. Ze sítě stanici dobijete za pouhou hodinu. Na cestách můžete dobíjet z 12V autozásuvky. Při kempování na divoko můžete dobíjet pomocí solárních panelů. A nově můžete RIVER 2 dobíjet i pomocí USB-C.


Zvládne až 99% spotřební elektroniky.
S výstupem 300 W zvládne RIVER 2 napájet drtivou většinu vaší spotřební elektroniky. Ale proč nevyužít X-Boost? V režimu X-Boost můžete k RIVER 2 připojit jednoduché spotřebiče s příkonem až 600 W, jako jsou mixéry, malé fény nebo  menší elektrické nářadí.

 


Záložní energie na cesty i na doma.
S hmotnost pouhých 3,5 kg a ergonomickým madlem s sebou můžete vzít RIVER 2 kamkoliv. Díky přepnutí na napájení z akumulátoru za 30 ms můžete RIVER 2 využít i jako záložní zdroj například pro oběhová čerpadla a další nezbytné spotřebiče ve vaší domácnosti.

Energie na dosah ruky.
Využijte možnosti ovládání pomocí aplikace EcoFlow a sledujte stav vašeho RIVER 2 na dálku z telefonu. Připojit se můžete pomocí Wi-Fi a Bluetooth.

Podobné produkty

STANICE ECOFLOW RIVER 2 MAX

STANICE ECOFLOW RIVER 2 MAX

Na dotaz

Střední třída bateriových stanic RIVER. Malá ale výkonná, to je ECOFLOW RIVER 2 MAX. Vhodná pro kempink,...

13 590 Kč
13 590 Kč bez DPH