Jsme tady pro Vás

O nás

TEKPAC, SUNWARD-stavební technika s jistotou úspěchu

Vítejte na webových stránkách prezentující profesionální lehkou stavební mechanizaci TEKPAC a težší mechanizaci SUNWARD.  Vysoký výkon, dlouhá výdrž, prověřená kvalita a navíc výhodná cena. Zdánlivě nereálnou kombinaci požadavků na stavební stroje dokonale splňuje značka TEKPAC i SUNWARD, stavební technika s jistotou úspěchu. Na český trh ji, včetně veškerých náhradních dílů, dodává výhradní dovozce HM-ST CZ s.r.o. Dodáváme také motory renomovaných značek HONDA, SUBARU a LONCIN včetně náhradních dílů. Naše stroje najdou uplatnění na veškerých staveništích, pracují v různém terénu při jakýchkoliv povětrnostních podmínkách. A nikdy vás nezklamou. Písek, šotolina, půda, dlažba, výkopy, základy...

Poradit si s betonem?

Potřebujete uhladit či vibrovat čerstvý beton? Nebo řezat asfalt a beton až do hloubky 18 cm? Vyberte si z široké škály vibračních lišt, ponorných vibrátorů betonuřezaček spár.

Spokojenost zákazníka

Nabízíme operativní přístup, vyjdeme vstříc Vašim požadavkům. Veškeré stroje jsou nové, se zárukou a profesionálním servisní podporou jak během, tak i po záruční lhůtě. Na jistotu výkonu a kvality si zvykli již profesionálové v Německu, Švédsku, Kanadě, USA a dalších zemích - stroje TEKPAC i SUNWARD jsou exportovány do celého světa.

Vibrační desky, vibrační pěchy (dusadla), vibrační lišty, řezačky a frézy betonu, vibrátory betonu, čerpadla na vodu, lámačky cihel, minibagry, nakladače, nájezdy, gumové pásy atd.