Kvalitní motory Subaru a Honda

Kvalitní motory Subaru a Honda

Vibrační desky a vibrační pěchy TEKPAC jsou osazeny kvalitními a osvědčenými motory renomovaných značek. Výkonné jednotky japonské společnosti SUBARU-ROBIN dodávají stavebním strojům TEKPAC potřebný výkon a vysokou kvalitu. „

 

Speciálně navržená řetězem hnaná vačková hřídel OHC přináší menším motorům řadu výhod. „Pohonné jednotky jsou tak výkonnější, úspornější a tišší oproti srovnatelným motorům ostatních výrobců,“ jmenuje výhody Jan Crhonek, jednatel společnosti HM-ST CZ provozující e-shop www.stroje-stavba.cz. Na motory SUBARU se můžete spolehnout i v těch nejtěžších podmínkách, vydrží opravdu hodně!

 

Stavební stroje TEKPAC pohánějí také motory HONDA. Legendární profesionální jednotky řady GX jsou kvalitní a mnoha lety prověřené motory, s nimiž se můžeme setkat skoro na každém rohu. Pohánějí elektrocentrály, motokáry, sekačky a další stroje.

 

„Pokud zvolíte vibrační pěch nebo vibrační desku TEKPAC s motorem japonské značky HONDA, můžete se spolehnout na vysoce kvalitní a odolné pohonné jednotky,“ říká servisní technik Vlastimil Kubalík z firmy HM-ST CZ . Díky motorům HONDA budou stroje TEKPAC bez problémů pracovat v jakémkoliv prostředí.

Líbí se ti článek?